REFERANSLAR
Tüm listeyi görmek için tıklayınız.
 
TELEFON DESTEK
HİZMETLERİMİZ

Marketing
İsim- yayın, mail açma, internet web sitesi kurulumu gibi ihtiyaçları tespit ederek müşteri için uygun koşulları belirlemek ve gereken alt yapıyı oluşturmak.
İnternet proje danışmanı ile müşterinin yapacağı toplantı için uygun olan randevu şartlarını hazırlamak.
Meydana gelebilecek sorunları çözümleyerek, satış esnası ve sonrası müşteri ilişkilerini düzenlemek için gereken iş takibini yerine getirmek.

Satış – Pazarlama

Belirlenen gün ve saatte müşteriyle birebir olarak görüşme yapmak, onların taleplerini en iyi şekilde karşılamaya yönelik bir proje oluşturmak ve danışmanlık görevini en iyi şekilde yerine getirerek, ilgili firma yetkilisini iş hacmini ve payını geliştirme hedef noktasına taşımak.

Web - Master 
Değerli müşterimizle, proje satış temsilcisi arasında yapılmış olan sözleşmedeki anlaşma şartlarına uygun bir proje ortaya koyarak , taleplerle ters düşmeyecek bir biçimde ve doğru orantılı olarak,  domain, hosting, web-maillerin açılımı, web-tasarım ve bunun gibi web sitesi kurulumuna yönelik çalışmaları hayata geçirmek.
Ayrıca müşteriye ihtiyacı olan her zaman teknik destek ve rehberlik hizmetlerini sağlamak.
   

Halkla İlişkiler
Değerli müşterimize satış sonrası hizmet ve desteği vererek , dökümanların tarafımıza zamanında , tam ve eksiksiz bir biçimde ulaşmasını sağlamak, web-master ve müşteri arasındaki  diyoloğu geliştirerek verimli hale getirmek.

Tüm bunların yanı sıra müşteriye internet danışmanlık hizmeti ve proje geliştirme imkanları sunmak.

Adres : Esentepe Mh. Balaban Sk. Yılmaz Aprt. No.2 / 4 Mecidiyeköy / İSTANBUL Netürk Bilişim Hizmetleri / Web Tasarım - Yazılım
Telefon : +90 212 212 12 72 - +90 212 211 02 99 - Fax : +90 212 211 02 76