Firma büyüklüğünüz ve yaptığınız iş ne olursa olsun Google Reklam vermemeniz için herhangi bir neden yok. Yeni müşterilere ulaşmak, iş hacminizi büyütmek ve daha başarılı olmak için Google'a reklam vererek dünyanın en çok kullanılan arama motorunda üst sıralarda yer almalısınız. Üst sıralarda istediğiniz kelime gruplarıyla garantili yer almanın en kolay yolu ise Google reklamlarıdır.

Fiyat rekabetiniz varsa ve yüksek kalitede hizmet sunuyorsanız iş hacminizi kat be kat fazla artırmanız mümkün. Google'ın reklamlar üzerinden 30 Eylül 2019 itibariyle 3 çeyrekte 40 milyar dolar gelir elde ettiğini düşünürsek firmaların reklama ne kadar önem verdiğini ve bu sayede iş hacimlerini artırmaya çalıştıklarını daha iyi anlayabiliriz.

Google günümüzde dijital pazarlama sektörünün öncüsüdür ve Google'a reklam vererek firmanızın rekabet gücünü ve sektörünüzdeki pazar payını yüksek oranda artırabilirsiniz. Google reklamlarını kullanan firmalar reklama ayırdıkları bütçenin en az iki katını geri aldılar. 

Kişiler ve kurumlar herhangi bir ürün aradıklarında bunu yüzde doksanın üzerinde bir oranla Google arama motoru üzerinden yapmaktalar ve sıralama sonuçları içerisinde yer almak müşteri portföyünü ve gelirlerini artırmak isteyen firmalar için vazgeçilmez olmalıdır.

Google Reklam bir firmanın pazarlama elemanı gibi düşünülmelidir. Firmanıza bir pazarlama elemanı aldınız; maaş, sigorta, araba, yakıt, prim masraflarını düşünün... belki de bir elemana ayıracağınız bütçenin daha azına çok daha  fazla müşteriye ulaşacaksınız. ayrıca siz onları değil onlar sizi arayıp bulacak. 

Bütün bu bilgiler ışığında ne iş yaparsa yapsın ve büyüklüğü ne olursa olsun bütün firmaların Google reklam hizmetlerinden faydalanmasını öneriyoruz.

Saygılarımızla...

Web tasarım, Seo ve Google ADS Reklam hakkında tüm blog içerikleri...