2017 yılı içerisinde Kural Paslanmaz  Web Sitesi Tasarım Hizmeti, güncel yazılım ve arama motoru optimizasyonu Netürk Web Tasarım Ekibi tarafından gerçekleştirildi.


Paslanmaz ve diğer sektörlerdeki web tasarım referanslarımız


Kural Paslanmaz Hakkında 

Kural Paslanmaz, 5 bin metrekare alandan oluşan yerinde geniş stok ve zengin ürün çeşidi ile müşterilerine hizmet veriyor.

 

Avrupa menşeli paslanmaz çelik ürünleri ile müşterilerine hizmet veren Kural Paslanmaz endüstri,gıda,kimya, petrokimya, enerji, tekstil, otomotiv,  gibi pek çok sektöre hizmet  veriyor. Firma yetkililerinden Mustafa Kurter, firmaları ve ürünleri ile ilgili şu bilgileri verdi: “Firmamız paslanmaz çelik boru ve boru bağlantı elemanlarının ithalat ve stoklu satışını yapmaktadır. Paslanmaz çelik dikişli borular EN 10217-7 standartlarında (İtalyan-İlta İnox) marka olarak 6mm-1016 mm arasında stoklarımızda AISI 304-304L-316L-316Tİ kalitelerinde mevcuttur. Diğer bağlantı elemanları (fitting) dediğimiz ürünlerimiz  3.1 sertifikalı ve standartlara uygun olarak stoklanmaktadır.”

 

Uluslarararası kalite standartları

Paslanmaz çelik ürünlerinin kullanıldığı bütün sektörlere hizmet verdiklerini belirten Kurter, satışını yaptıkları ürünlerin tamamının uluslararası kalite belgeli olduğunu söyledi. Kurter, “Firmamız başta kimya ve petrokimya olmak üzere enerji, tekstil, otomotiv, gıda ve diğer imalat grubunda olan sanayi kuruluşlarının tamamına hizmet vermektedir. Sattığımız ürünlerin tamamı TÜV-LLOYD-PED-SGS-BRUE VERİTAS olmak üzere kalite belgelidir” dedi.

 

Web tasarım, Seo ve Google ADS Reklam hakkında tüm blog içerikleri...