%100 Özel Web Siteleri

Web tasarım kurumsal firma imajımızın interaktif ortamdaki yansımasıdır. Özel web tasarım hizmetleri, görsel tasarım, yazılım dili altyapısı ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) bileşenlerinden oluşur. Netürk Web Tasarım, bu noktadan hareketle görsel kalitesi yüksek, özel ve güncel yazılım diliyle firmanıza özel web sitesi hizmeti vermenin önemini bilmekte ve sizin için arama motorlarından en yüksek geri dönüşümü alabileceğiniz web sayfası tasarımını oluşturmak için çalışmaktadır.


TASARLADIĞIMIZ ÖZEL WEB SİTELERİNİN ÖZELLİKLERİ

Tasarladığımız özel web sitesi tasarımı firmanızın kurumsal kimliğiyle tam olarak örtüşür.

Tasarladığımız özel web sitesi responsive dediğimiz duyarlı yapıdadır yani tüm platformlarda (bilgisayar, telefon, tablet) ekranla uyumlu açılır.

Tasarladığımız web özel siteleri hızlı açılır, sayfa açılım hızı kesinlikle 2-3 saniyeyi geçmez.

Özel web sitesi kopya bilgiler içermez, ürün ya da hizmeti detaylı açıklar.

Özel web tasarım hizmetinde kullanılan fotoğraflar kaliteli olup, başka sitelerden alınma kopya fotoğraflar içermez.

Web site tasarımı herkes tarafından rahatça kullanılabilir kolaylıkta ve anlaşılırdır.

Web tasarımda sayfalar birbirlerine çok iyi bağlanır, istenilen sayfaya çabuk ulaşım sağlanır.

Sayfa başlık ve içerikleri SEO açısından birbirleriyle alakalıdır.

İletişim bilgileri her sayfanın altında bulunur ve iletişim sayfasına iletişim formu ve harita eklenir.

Güncellemelerinizi rahatlıkla yapabilmeniz için web siteleri yönetim panelli tasarlanır.

Özel web tasarım hizmeti içerisinde blog sayfaları oluşturulup siteye güncel makaleler eklemeniz sağlanır ve site ziyaretçisinin sayfada daha uzun zaman geçirmesi hedeflenir.

ÖZEL WEB SİTESİ TASARIMI REFERANSLARIMIZI HEMEN İNCELEYİN

ÖZEL WEB SİTESİ TASARIMI HİZMET SÜRECİMİZ

Web Tasarım Projelendirme

Firmanızı ziyaret ederek sizi, sektörünüzü, ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıyıp, sektörünüzdeki diğer firmaların web sitelerini inceleyip DAHA İYİ NELER YAPABİLİRİZ anlayışıyla özel web sitesi hizmetini projelendiriyoruz.

Web Tasarım Aşaması

Web tasarım projelendirme aşamasından sonra konularında uzman web tasarım ekibimizle özel web sitenizin görsel tasarımını size özel demo adresi altında hazırlıyor ve size özel hazırlanan özgün web tasarım hizmetini beğeninize ve onayınıza sunuyoruz.

Web Sitesi Yazılım ve Yönetim Paneli

Firmanıza özel olarak tasarlanan web site tasarımınız onaylandıktan sonra site yazılımınızı ve içeriklerinizde ekleme - silme ve düzenleme işlemlerini kendinizin de rahatlıkla yapabilmeniz içinsize özel web site yönetim panelinizi aktifleştiriyoruz.

İçerik Yönetimi

Yazılım ve veri girişi için hazırlanan yönetim paneli tamamlandıktan sonra belli bir uyum ve düzen içerisinde web site dökümanlarınızı ekleme işlemini gerçekleştiriyoruz ve imla hatalarının kontrollerini ve düzeltmelerini yapıyoruz.

Web Tasarım Genel SEO Ayarları

Web tasarım hizmetimizde gerek altyapı gerekse içerik olarak kurumsal ve özel web sitesi tasarımınızı arama motorlarına tam uyumlu şekilde hazırlıyoruz. SEO başarısı için içeriğin mutlaka özgün olması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Web Sitesi Yayınlama

Sizlerle birlikte verimli ve uyumlu çalışmalarımız neticesinde birlikte hazırladığımız, kurumsal imajınızı yükseltecek profesyonel ve özel web sitesini yayına alıyor ve ziyaretçilerinizin beğenisine sunuyoruz.


RESPONSIVE WEB TASARIMLAR

Responsive web tasarım yani duyarlı dediğimiz yapı, bilgisayardan, telefondan veya tabletten gerçekleştirilen web sitesi ziyaretinde kendisini giriş yapılan platformun ekranına otomatik uyarlayan özel web sitesi yapısıdır. Netürk Web Tasarım olarak Mobil Web Tasarım yani Responsive yapıda özel web siteleri tasarlayarak sitenize girmek isteyen kullanıcıların telefonda ya da tablette daha rahat gezinmelerini sağlıyoruz.

Responsive (Duyarlı) Web Tasarım Hakkında Daha Fazla Bilgi


NEDEN KURUMSAL WEB TASARIM?

Çünkü ilk izlenim için ikinci bir şansınız yoktur. Sizi tanımayan ve internet üzerinden web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar ilk izlenimlerini web siteniz üzerinden edinirler ve ilk etkileşim gerçekleşir. Aynı zamanda tasarımı profesyonel ve kurumsal hazırlanmış, içeriği konusunda zaman harcanmış, içeriği sürekli olarak güncellenen bir özel web tasarım arama motorlarında daha iyi yerlerde konumlanacak, bize yüksek oranda geri dönüşüm sağlayacaktır.

Kurumsal Web Tasarım Hakkında Daha Fazla Bilgi


Türkiye'de sektörünün lideri konumunda bir çok kurumsal firmayla çalışan Netürk Web Tasarım, 2002 yılından bugüne kazanmış olduğu deneyim sayesinde sizlerin de özel web tasarım ihtiyaçlarınızda en etkin çözümleri sunmaktan mutluluk duyacaktır.