2002'den Bugüne 2500 Mutlu Müşteri

2002 yılında temelini attığımız Netürk Bilişim Hizmetleri Reklam Organizasyon San. Ltd. Şti. özellikle web tasarım - web yazılım, hosting ve reklam ihtiyaçlarının profesyonel anlamda giderilmesi amacıyla kurulmuştur. 

Ekim 2006 tarihinden bugüne NETÜRK tescilli markası ile hizmet veren firmamız, günümüzde profesyonel web tasarım hizmetinin yanı sıra domain, hosting hizmetleri, online satış sitesi hizmetleri, web tabanlı yazılım, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve Google Ads (İnternet Reklamcılığı) başta olmak üzere web alanındaki tüm hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. 

Firmamız, konularında uzman, kendini her gün değil her an geliştiren, ilkeli ve takım çalışmasına önem veren, genç ve dinamik ekibiyle 2500'ü aşkın kurumsal firma ve tüzel kişiye profesyonel web tasarım ve yazılım desteği verirken; aynı zamanda sitelerini güvenli olarak barındıran ve e-mail trafiğini yöneten teknik destek birimiyle web hosting hizmeti sunmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Türkiye’de çeşitli konularda üretim yapan, hizmet veren ve kendi sektöründe lider olan birçok firmayla çalışan Netürk Bilişim Hizmetleri, yılların getirmiş olduğu deneyim ve güven sayesinde sizlerin de profesyonel web sitesi tasarımı, SEO ve internet reklamcılığı ihtiyaçlarınızda en profesyonel çözümleri sunmaktan mutluluk duyacaktır.

Farklı disiplinlerin bir arada uygulanmasını gerektiren hizmetlerimizin icrasında tarafsızlık, bağımsızlık, gizlilik ilkeleri her zaman ön planda tutulmakta ve çalışmalarımız etik kurallardan ödün vermeden sürdürülmektedir.

Netürk Bilişim Hizmetleri ailesi olarak tüm çalışmalarımızda ekip ruhu ile soruna değil çözüme odaklı yaklaşım ve fark yaratan vizyoner bir bakış açısı sergileyerek bu prensip ışığında faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. 

Geçmişten gelen bilgi, beceri ve tecrübesiyle heyecanını hiçbir zaman kaybetmeyeceğinin sözünü veren firmamız, sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip ederek hizmet kalitesini üst seviyede tutmaya ve kazandığı güven ve onurlu yerini korumaya devam edecektir.


ÖNCELİKLERİMİZ

 - Kurumsallık

 - Gizlilik

 - Adil olmak

 - Etik kurallara bağlılık

 - Güncel teknoloji kullanımı 

 - Yüksek hizmet kalitesi

 - Mesleki yeterlilik 

 - Profesyonel kadro


MİSYONUMUZ

'Güleryüzlü Hizmet Mutlu Müşteriler' sloganından hareketle müşteri memnuniyetini esas alan tarafsız, adil, çözüm odaklı yaklaşımları ile Türkiye'de öncelikli tercih edilen web tasarım şirketlerinden biri olma özelliğini sürdürülebilir kılmak.


VİZYONUMUZ

Türkiye genelinde adil, akılcı ve sorumlu yaklaşımlarla Web Tasarım hizmet ağını hızla geliştiren, güncel teknolojiyi etkin kullanarak hızlı çözüm üreten, en iyi, en çok aranan ve sektöre yön veren lider bir şirketlerden biri olmak.


Saygılarımızla.