Sitenizi Üst Sıralara Taşıyoruz

Seo için sayfalarınızda özellikle ana sayfanızda yüksek kaliteli içerik sunun.

Öncelikle arama motorları için özgün ve güncel bilginin kolay ulaşılabilir olması gerektiğini ve aranan kelimelerle ilgili hedef sayfaların olmazsa olmazımız olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Optimizasyon demek her şeyden önce akış ve içerik yönetimidir. Arama kelimeleri için özel oluşturulmuş, konu ile ilgili özgün ve detaylı açıklayıcı bilgi veren, site içerisinden kolay ulaşılabilir bir sayfanın arama motorlarında öncelikli çıkmasını bekleriz. 

Ancak bunun dışında sayfa altyapısında ve içeriğinde dikkat etmemiz gereken hususlar vardır. Bu hususlar da SEO yani Arama Motoru Optimizasyonunun konusudur.

SEO Hakkında Daha Fazla Bilgi. SEO Nedir? Doğru SEO Uzmanı Nasıl Seçilir?

Yasal danışmanlık firmaları sitenizin akış ve içeriğini geliştirirken, diğerleri arama motorlarını kandırmaya çalışarak (beyaz zemine beyaz yazılar yazmak, hit almadığınız halde sizi hit almış gibi gösteren programlara kaydetmek gibi) web sitenizi üst sıralara yükseltmeye çalışırlar. Bu tür aldatıcı yollarla üst sıralara çıkmaya çalışmak arama motorlarından komple yasaklanmanıza neden olabilir.


NETÜRK SEO SÜRECİ

NETÜRK öncelikle sektörünüzü araştırır, sitenizin içeriğini ve altyapısını inceler, gerekirse web sitenizi yenilemeniz noktasında önerilerde bulunur, sektörünüzde sık yapılan arama terimlerini belirler ve sitenizi hedef kelimelerle üst sıralara yükseltecek teknik ve içeriksel yol haritasını hazırlar.

NETÜRK sitenizi akış ve içerik ve teknik açıdan geliştirir ancak web sitenizi üst sıralara taşımak için olumsuz işlemlerle web sitenizin itibarına zarar verme riskinden mutlak surette kaçınır.

NETÜRK sizinle mutlaka karşılıklı görüşür ve yapacakları ile ilgili detaylı bilgi verip daha önce yapmış olduğu referanslarını sunar. Vereceğimiz referansları arayıp bizden memnun olup olmadıklarını, iletişimin kolay olup olmadığını ve ne kadar sürede başarıya ulaştıklarıyla ilgili bilgiler edinebilirsiniz.


ÖNERİLER

Herhangi bir SEO Uzmanı sitenizin arama sonuçlarında en üstte yer alacağınızı GARANTİ EDİYORSA kendisine teşekkür edin ve yeni bir SEO uzmanı aramaya başlayın.

SEO hakkında önceden internet üzerinden araştırmanızı yapıp yüzeysel dahi olsa bilgi edinirseniz SEO uzmanınızın yapacağı istenmeyen teknikleri de bilip müdahalede bulunma şansına sahip olursunuz.


SEO İÇİN EN UYGUN ZAMAN

Sitenizin yenilenmesinde veya ilk kez site kuruyorsanız başlangıçta bir SEO uzmanıyla çalışmanız sizin için daha avantajlı olacaktır. Böylelikle daha başlangıçta sitenizin aramalarda üst sıralara çıkabilecek bir teknik ve içerikle hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.


Siz de firmanızın arama motorlarında daha üst sıralara yükselmesini istiyorsanız bizimle mutlaka irtibata geçin.