Duyarlı web tasarım konusunda bilgi veren sayfamıza hoşgeldiniz. Responsive yani duyarlı web site tasarım ihtiyacınızda bizi aramadan karar vermeyin.

Web sitelerine telefondan girdiğiniz zaman siteyi görüntülerken , gezerken veya okumak isterken sorun yaşamamanız için responsive yani duyarlı yapıda hazırlanmış web sitesi giriş yapılan ekrana tam uyum sağlar. Bu yapı ile hazırlanmış web site tasarımlarına, Responsive, Duyarlı Web Tasarım denir.
Hatırlarsanız önceden internet sitelerini telefon üzerinden ziyaret ettiğimizde yazıları küçük oldukları için okuyamaz ve sayfayı büyütüp sağa-sola çekmek zorunda kalırdık. İşte duyarlı web tasarımı ile bu zorluklardan kurtuluyoruz.
Arama motorları da kullanıcı kolaylığı sağladığı için arama kriterlerinde sitenin duyarlı yapıda olmasına önem vermektedirler.

Netürk Bilişim olarak Responsive yani Duyarlı Web Tasarım kullanarak sitenize girmek isteyen kullanıcıların telefonda veya tablette daha rahat gezmesini sağlıyoruz. 

Duyarlı Web Tasarım, yaptığımız web sitelerin girildiği telefon veya tabletin inç büyüklüğüne göre şekillenir. Günümüz İnternet dünyasında sitelere mobil cihazlardan web sitelerine giriş %60 üzerinde olarak istatistiklenmiştir.
Netürk Bilişim olarak Duyarlı Web Tasarım ile sizi rakiplerinizden %60 önde başlatıyoruz.

Duyarlı Web Tasarım ile ilgili görsel olarak bilgi almak isterseniz Referanslarımız kısmından daha önce yaptığımız siteleri ziyaret edebilirsiniz.

Sizin de profesyonel şekilde hazırlanmış Duyarlı Web Tasarım’a ihtiyacınız varsa bizimle mutlaka iletişime geçin.

Duyarlı Web Tasarım referanslarımız için lütfen tıklayın

Bize hemen ulaşmak için lütfen tıklayın


Web tasarım, Seo ve Google ADS Reklam hakkında tüm blog içerikleri...